WKZmieniła się lokalizacja załatwiania spraw związanych z prawem jazdy. Teraz składanie wniosków, wydawanie dokumentu itp., odbywa się w osobnym pomieszczeniu Wydziału Komunikacji – pokoju 09.

Pokój znajduje się na parterze urzędu, tuż obok głównego wejścia do Wydziału Komunikacji. Przeniesienie działu zajmującego się prawami jazdy ma usprawnić pracę urzędu i wpłynąć na komfort klientów. Ich obsługa odbywa się na bieżąco na dotychczasowych zasadach – od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.30.

Informacje na temat trybu procesu wydawania prawa jazdy, jak i innych dokumentów, oraz niezbędne formularze, można znaleźć w Elektronicznym Biurze Obsługi Interesanta – www.eboi.powiatstargardzki.pl.

Wydział Komunikacji przypomina również o możliwości umówienia się do rejestracji/przerejestrowania pojazdu. Zapisy przyjmowane są telefonicznie: (91) 48-04-864, 48-04-866, 48-04-868, 48-04-870, 48-04-871 i 48-04-898 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ponadto zachęcamy do odwiedzania zakładki „Dla mieszkańca” – „Wizyta w Wydziale Komunikacji” na stronie www.powiatstargardzki.eu.