Gwiazda powiatuZapraszamy do udziału w organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Stargardzie Szczecińskim debacie społecznej, która odbędzie się 27 lutego w godz. 17.00-19.00 w Stargardzkim Centrum Kultury (mała scena).

W spotkaniu przewidywane jest uczestnictwo m.in. Komendanta Wojewódzkiego Policji, Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim, przedstawicieli Sądu oraz Prokuratury, Komendanta Straży Miejskiej, przedstawicieli Straży Ochrony Kolei, zarządców dróg, spółdzielni mieszkaniowych oraz lokali rozrywkowych, a także przedstawicieli Powiatu Stargardzkiego oraz Miasta Stargard Szczeciński.

Debata będzie dotyczyć stanu bezpieczeństwa na terenie miasta w 2014 roku oraz istotnych aspektów bezpieczeństwa w poszczególnych rejonach Stargardu Szczecińskiego. Spotkanie ma na celu podjęcie próby zdiagnozowania potrzeb i oczekiwań mieszkańców, wymianę informacji, a przede wszystkim koordynację działań policji, administracji rządowej i samorządowej, administratorów osiedli, właścicieli lokali i sklepów usługowych ze społecznością lokalną. Podczas wspólnej dyskusji wypracowane zostaną metody przyszłego działania.