Głównej zawartości

photoLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach wznowił działalność. LPI świadczy bezpłatną usługę w zakresie m.in. informowania o projektach, możliwości uzyskania dofinansowania oraz konsultacji na etapach przygotowania i realizacji projektu.


Z doradztwa punktu należącego do sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich  mogą korzystać mieszkańcy powiatu stargardzkiego. LPI jest źródłem informacji o możliwościach uzyskania wsparcia ze środków unijnych. Specjaliści udzielają porad telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio podczas konsultacji w siedzibie punktu. Planowane jest również organizowanie szkoleń, spotkań informacyjnych oraz warsztatów. Osoby niepełnosprawne mogą umówić się na indywidualną konsultację w ustalonym z klientem miejscu. Punkt informacyjny wspiera osoby zainteresowane pozyskaniem dotacji ze środków unijnych, uczestnictwem w projektach oraz realizację przedsięwzięć dofinansowanych z funduszy europejskich.

Informacje na temat pozyskiwania funduszy europejskich można znaleźć na stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Informacje kontaktowe
Ul. Lipiańska 4
74-200 Pyrzyce
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 91 881 13 02, 91 881 13 03

Godziny pracy LPI w Pyrzycach
Poniedziałek: 8.00-18.00
Wtorek: 7.30-15.30
Środa: 7.30 – 17.00
Czwartek, piątek: 7.30 – 15.30