Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/03kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/03kd

Zolnierze WykleciNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych został uczczony złożeniem wiązanek kwiatów pod tablicą pamiątkową w kościele św. Jana w Stargardzie Szczecińskim. 1 marca odbyła się tam uroczysta Msza Święta.

Nabożeństwo odprawiono w intencji bohaterów podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego. Wzięli w nim udział mieszkańcy, a także parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych oraz służb mundurowych. Obecne były również poczty sztandarowe organizacji kombatanckich i społecznych.

{gallery}rok2014/marzec2015/03kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma