Bez tytułuZapraszamy na „VII  Spotkania z Edukacją”, które odbędą się 20 marca w Gimnazjum nr 4 oraz w Zespole Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim w godzinach od 9.00 do 13.00. Honorowy patronat nad imprezą objęli: Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Starosta Stargardzki i Prezydent Miasta Stargard Szczeciński.

„Spotka z Edukacją” to cykliczna impreza organizowana przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, podczas której prezentowana jest oferta edukacyjna szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ponadto, tegorocznej edycji towarzyszyć będą:
•Wykład: prof. nadzw. KPSW, dr hab. Moniki Jaworskiej-Witkowskiej  pt.: „Twórcze mieszaniny  (dla) edukacji. Literatura i freestyle  badawczy”;
•Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli;
•Ekspozycja najnowszej oferty wydawnictw edukacyjnych.

Na „VII Spotkania z Edukacją” zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych.