Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/12kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/12kd

komisjaKomisja Bezpieczeństwa i Porządku spotkała się 9 marca, aby ocenić stan porządku publicznego i bezpieczeństwa mieszkańców powiatu stargardzkiego. Na podstawie sprawozdań z działalności za 2014 rok, opiniowała pracę powiatowych służb, inspekcji i straży.

Komisji przewodniczył Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski. Udział w spotkaniu wzięła również Członek Zarządu Powiatu Irena Agata Łucka oraz kierownicy służb, inspekcji, straży, w tym m.in. komendanci Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.

Jednogłośnie pozytywną opinię Komisji uzyskały wszystkie sprawozdania, tj. z działalności: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wraz z informacją o stanie bezpieczeństwa sanitarnego, Komendy Powiatowej Policji wraz z informacją o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wraz z informacją o stanie bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej i zagrożeniach pożarowych, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii wraz z informacją o stanie bezpieczeństwa sanitarno-weterynaryjnego oraz informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o działalności w 2014 roku.

Podczas posiedzenia wybrano członków zespołu do opracowania projektu powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli.

{gallery}rok2014/marzec2015/12kd{/gallery}