Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/15kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/15kd

Spotkanie gminyW dniu 10 marca odbyło się comiesięczne spotkanie Starosty Stargardzkiego z włodarzami gmin powiatu. Tym razem gospodarzem była Gmina Dobrzany. A rozmawiano m.in. o  regulacjach stanów prawnych nieruchomości drogowych i rowów stanowiących własność Skarbu Państwa.

Dyrektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami ze Starostwa Powiatowego w Stargardzie Szczecińskim Edyta Nowicka przedstawiła tematykę związaną z komunalizacją dróg i rowów na terenie każdej gminy, przedkładając poszczególnym przedstawicielom przygotowane materiały w przedmiocie komunalizacji mienia. Obecny na spotkaniu Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Ryszard Hadryś zaprezentował ponadto ogólne informacje dotyczące dróg powiatowych, stanu posiadania oraz problemów utrzymaniowych. Poruszono także kwestię konsultacji społecznych w sprawie planów zarządzania ryzykiem powodziowym – uwagi do projektów związanych z tym tematem można zgłaszać na stronie www.powodz.gov.pl.

Powiat Stargardzki reprezentował Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski oraz Członkowie Zarządu Powiatu: Irena Agata Łucka i Adam Chrałowicz.

{gallery}rok2014/marzec2015/15kd{/gallery}