Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/16kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/16kd

kwalifikacja wojskowaDobiegła końca kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu stargardzkiego w 2015 roku. Komisja Lekarska przebadała blisko 700 osób. W środę 11 marca Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Ireną Agatą Łucką podziękowali osobom przeprowadzającym kwalifikację.

Badania odbywały się od 2 lutego w szpitalnej stołówce przy ul. Wojska Polskiego. Około 600 osób z 700 otrzymało kategorię A oznaczającą zdolność do czynnej służby wojskowej. W tym roku przed Powiatową Komisją Lekarską stanęło 12 kobiet, z czego 6 stanowiły ochotniczki. Wszystkim paniom przypisano kategorię A.

W dniu zakończenia kwalifikacji, 11 marca, Starosta Ireneusz Rogowski wraz z Panią Ireną Agatą Łucką wręczyli listy gratulacyjne oraz kwiaty członkom komisji oraz osobom, które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu kwalifikacji. Były to: doktor Alina Bocianiak, doktor Barbara Madej, Stanisława Krawczyk, Jadwiga Biernacka, Wojciech Posyniak, Marta But, Ewelina Zielińska, Milena Rusinek, Laurencja Sawicka, major Wiesław Szewczykowski, Agata Janczura oraz Marta Bubacz.

{gallery}rok2014/marzec2015/16kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma