Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/23kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/23kd

blekitniBłękitni Stargard w ćwierćfinale rozgrywek Pucharu Polski pewnie pokonali Cracovię Kraków na wyjeździe 2:0. Powtórzyli tym samym wynik z poprzedniego meczu z ekstraklasowym zespołem, który rozegrano na stargardzkim boisku. Bramki dla Błękitnych w Krakowie strzelili: Radosław Wiśniewski i Bartosz Flis. Teraz w półfinale zmierzą się z Lechem Poznań.

Drugoligowy zespół Błękitnych jest na językach całego sportowego światka w Polsce. Kibice, komentatorzy, mieszkańcy – wszyscy są dumni i trzymają kciuki za kolejne zwycięstwa. Powiat Stargardzki również dołącza się do gratulacji dla wszystkich zawodników oraz trenera – to wielki zaszczyt, że piłkarze dokonują takich wyczynów z herbem powiatu stargardzkiego na piersi. Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy:

{gallery}rok2014/marzec2015/23kd{/gallery}