Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/31kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/31kd

kiermasz wielkanocny 2015Zające, baranki, jaja i wielkanocne palmy – tak wielu świątecznych ozdób w Starostwie Powiatowym jeszcze nie było. 25 marca w holu urzędu odbył się Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz w przerwie obraz Rady Powiatu oficjalnie otworzył Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski. Starosta podziękował za liczne przybycie stowarzyszeniom i organizacjom z terenu powiatu, zaznaczając, że tak wyjątkowych ozdób jak te zaprezentowane na kiermaszu, nie można kupić w żadnym sklepie.

W holu urzędu rękodzielnicze prace oferowali: Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym – ul. Sikorskiego, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dzwonowie, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Zespół Szkół Specjalnych, Dom Pomocy Społecznej w Dolicach, Stowarzyszenie Forum Chociwelskie, Bursa Szkolna, Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotka”, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, Koło Gospodyń Wiejskich w Żarowie, Liga Kobiet Polskich oraz Stowarzyszenie Niewidomych.

Korzystając ze świątecznej atmosfery, podczas otwarcia Kiermaszu Wielkanocnego, wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego „Ale jaja!” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury. Nagrody ufundowane przez Miasto Stargard Szczeciński, Powiat Stargardzki oraz Pizzerię Toskania, otrzymali – w kategorii I-III: Dominik Kowalczyk (I miejsce), Julia Kumor (II miejsce), Julia Wieliczko (III miejsce, w kategorii IV-VI: Katarzyna Pełka (I miejsce).

{gallery}rok2014/marzec2015/31kd{/gallery}