Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/34kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/34kd

Blues w PiwnicyPrzy wypełnionej po brzegi Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu wystąpił Roman Puchowski oraz rockowo-bluesowa grupa Chilla. Był to koncert z cyklu Blues w Piwnicy.

W minioną sobotę na scenie miał wystąpić również zespół After Blues, lecz z powodu choroby wokalisty konieczne było odwołanie występu. Na szczęście, muzycy zawitają do Stargardu już w kwietniu, a bilety zakupione na sobotni koncert, będą ważne.

Koncert poprowadził organizator główny – Piotr Kosmal. Jako pierwsza wystąpiła grupa Chilla w składzie: Andżelika Birecka – wokal, Marek „Maro” Ziembicki – wokal, Adam Kamiński - gitara prowadząca, Piotrek „Odziem” Odziemkowski - gitara rytmiczna, Bartek Ziembicki – perkusja, Dawid „Ponczor” Pelc – bass.

Następnie na scenie pojawił się Roman Puchowski, który wprowadził publiczność w iście bluesowy klimat.

Patronem imprezy był Starosta Stargardzki.

{gallery}rok2014/marzec2015/34kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma