Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/35kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/35kd

Przeglad teatralny27 marca w Stargardzkim Centrum Kultury odbył się XXI Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych „O Nagrodę Cukrowej Głowy”.

Na scenie w kategorii szkół podstawowych zaprezentowali się: Teatr Siódemeczka ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stargardzie ze spektaklem „Poczekalnia”, Koło Teatralne Maska z SP nr 8 w Stargardzie – „Królewna Śnieżka inaczej”, Klasa V teatralno-dziennikarska z SP nr 2 w Stargardzie – „Drugie życie” oraz Grupa teatralna z SP nr 5 w Stargardzie – „Królewna Śnieżka, czyli kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada”.

W kategorii gimnazjów wystąpili: Zespół teatralny Eldorado z Gimnazjum nr 4 w Stargardzie – „Mały Książę dwadzieścia lat później”, Teatr Bzęcek z Gimnazjum nr 2 w Stargardzie – „Miłość niejedno ma imię”, Zespół teatralny Bajery z Zespołu Szkół Specjalnych w Stargardzie – „Beksalala, czyli czego ona jeszcze chce”.

W kategorii teatrów młodzieżowych i dorosłych na scenie pojawiły się grupy teatralne: Emigatis z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie – „Straszydełka” oraz Pierwiastek z czterech do kwadratu – „Homo sum, czyli człowiekiem jestem”.

{gallery}rok2014/marzec2015/35kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma