Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/36kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/36kd

Turniej ALAStargardzkie Stowarzyszenie Klubu Abstynenta „ALA” 29 marca zorganizowało XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Abstynenta Województwa Zachodniopomorskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński.

Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 9.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwsze miejsce w zawodach zajęła drużyna stargardzkiej Bursy Szkolnej, drugie – Agora 303 ze Szczecina, a trzecie – Betmix Stargard. Wyróżniono także najlepszego strzelca turnieju, którym został Kamil Jarząbek oraz bramkarza – Dariusza Jaroszenko.

Tego dnia puchary i nagrody powędrowały nie tylko do piłkarzy. Wręczono także dyplomy i upominki dla dzieci i młodzieży z gmin powiatu stargardzkiego za udział w konkursie plastycznym „Nie pij alkoholu”. W trakcie turnieju można było obejrzeć prace konkursowe wystawione na sztalugach. Wydarzenie uświetnił występ artystyczny przygotowany przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Nagrody dla uczestników turnieju oraz konkursu plastycznego wręczali: Zastępca Prezydenta Miasta Ewa Sowa, Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski oraz Prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji Beata Radziszewska.

{gallery}rok2014/marzec2015/36kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma