Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/38kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/38kd

Turniej pozarniczyRozstrzygnięto powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Najlepsi uczniowie otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody.

Wyłonieni w swoich gminach uczniowie spotkali się 31 marca w II Liceum Ogólnokształcącym. Powiatowe eliminacje zorganizowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej. Troje najlepszych uczniów w trzech kategoriach wiekowych otrzymało dyplomy, puchary oraz nagrody – zegarki i słuchawki, które ufundował Starosta Stargardzki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

- Nawet jeśli nie wszyscy zwiążecie swoją przyszłość ze Strażą Pożarną, wiedza, którą zdobyliście podczas przygotowań do turnieju, na pewno jeszcze się Wam przyda – powiedział Starosta podczas wręczania nagród.

Największą wiedzą z zakresu pożarnictwa i ratownictwa wykazali się:
- w kategorii szkół podstawowych:

• Igor Krzysztofik (SP Suchań) – I miejsce
  • Olek Strzelecki (SP Nr 8) – II miejsce
  • Alan Szubert (SP Suchań) – III miejsce

- w kategorii gimnazjów:

• Łukasz Woźniak (Gimnazjum Suchań) – I miejsce
  • Szymon Wiśniewski (Gimnazjum Nr 3 Stargard) – II miejsce
  • Maciej Hrabelski (Gimnazjum Suchań) – III miejsce

- w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

• Dominik Pałka (ZS nr 5 Stargard) – I miejsce
  • Patrycjusz Duczek (II LO) – II miejsce
  • Michał Zagrodzki (II LO) – III miejsce

Zdobywcy pierwszych miejsc wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich.

{gallery}rok2014/marzec2015/38kd{/gallery}

Fot. Starostwo Powiatowe