DSC02976Zgodnie z tradycją, Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzwonowie zorganizował spotkanie wielkanocne. W tym roku odbyło się ono 1 kwietnia. Uczestnicy warsztatu specjalnie na tę okazję przygotowali program artystyczny.

W spotkaniu wzięli udział podopieczni oraz pracownicy WTZ, a także zaproszeni goście, a wśród nich: Członek Zarządu Powiatu Adam Chrałowicz, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Irena Nawrocka, Wójt Gminy Marianowo Elżbieta Rink, a także Zarząd Towarzystwa Rozwoju Gminy Marianowo. Po uroczystym przywitaniu uczestnicy WTZ wprowadzili w wielkanocny nastrój krótką inscenizacją i śpiewem pieśni wielkanocnych. Następnie po zabraniu głosu przez gości oraz złożeniu sobie życzeń, wszyscy zasiedli do świątecznego śniadania.