konsultacje MPIPodczas zorganizowanego w Starostwie Powiatowym Mobilnego Punktu Informacyjnego, mieszkańcy powiatu stargardzkiego mogli dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

Bezpłatnych, indywidualnych konsultacji udzielał przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Pyrzyc. Do dyspozycji mieszkańców był w miniony piątek 10 kwietnia w godz. 13.00-15.00, w holu urzędu. Porady dodytyczyły m.in. tego, jak uzyskać finansowe wsparcie na otwarcie własnej działalności gospodarczej lub na jej rozwój.

Oprócz mieszkańców o możliwościach pozyskiwania unijnych funduszy, z konsultantem rozmawiali: Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski, Wicestarosta Iwona Wiśniewska oraz Członkowie Zarządu Powiatu: Irena Agata Łucka i Adam Chrałowicz.

Osoby, które nie mogły skorzystać z usług Mobilnego Punktu Informacyjnego, przydatne informacje mogą znaleźć na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl oraz w najbliższym Lokalnym Punkcie Informacyjnym, który znajduje się w Pyrzycach: tel. 91 88 11 302 / 91 88 11 303, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.