Głównej zawartości

Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Specjalnych im. J. Tuwima w Stargardzie Szczecińskim została najlepszą placówką szkolnictwa specjalnego we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2013/14 w województwie zachodniopomorskim.

23 kwietnia w Szczecinie podczas gali „Sportowe podsumowania roku” zostały wręczone wyróżnienia Marszałka Województwa dla najlepszych sportowców i trenerów reprezentujących kluby z Pomorza Zachodniego.

Niedawno informowaliśmy o sukcesie I Liceum Ogólnokształcącego, które znalazło się na drugim miejscu  wśród najlepszych szkół ponadgimnazjalnych we współzawodnictwie sportowym w ramach Wojewódzkiej Licealiady. Okazuje się, że wśród wyróżnionych znalazła się także Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Specjalnych im. J. Tuwima w Stargardzie Szczecińskim. Placówka otrzymała puchar za zajęcie pierwszego miejsca. Drugie i trzecie miejsca zajęły kolejno: Gimnazjum przy SOSW w Pyrzycach oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna przy SOSW w Pyrzycach.

Puchar dla ZSS odebrał nauczyciel wychowania fizycznego Pan Ryszard Jarzyna. Uczniom gratulujemy sukcesu i życzymy sportowego powodzenia w kolejnym roku!