15 maja o godz. 15.15 po raz pierwszy usłyszeliśmy przywitanie „Dzień dobry Stargard!”. Dziś mija dokładnie rok odkąd zaczęła nadawać pierwsza stargardzka rozgłośnia radiowa. Wczoraj z tej okazji odbyło się urodzinowe spotkanie.

W spotkaniu zorganizowanym w klubie Rock House w Stargardzie nie zabrakło trzonu radia – dziennikarzy, pracowników oraz współpracowników i jego właściciela – Jacka Dziakowicza. Było też wielu zaproszonych gości, w tym Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski, który z okazji urodzin wręczył prezent od Powiatu Stargardzkiego – humorystyczną grafikę autorstwa stargardzkiego rysownika Daniela Januchowskiego. Podczas spotkania ekipa radia opowiedziała o swojej pracy oraz planach na przyszłość, m.in. dotyczących zwiększenia zasięgu odbioru.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Fot. Tadeusz Surma