Przypominamy o trwającym konkursie na słodki specjał powiatu stargardzkiego „Pasja pachnąca słodyczą”. Na przesłanie zgłoszenia zostały tylko trzy dni! Organizatorami konkursu są: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie Szczecińskim oraz Powiat Stargardzki.

Liczy się smak, oryginalność i pomysłowość! Stwórz swój popisowy deser,  zrób zdjęcie, opisz go zachwalając jego walory (maks. 600 znaków) i prześlij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 czerwca. Wysyłając zgłoszenie nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: numer telefonu i adres poczty elektronicznej.

Komisja konkursowa wyłoni pięć osób, które zmierzą się w finale. Jury po degustacji i prezentacji deserów zadecyduje, który przepis na słodki specjał okaże się najlepszy.

Nagrody:

-  voucher na studia licencjackie lub podyplomowe w ZPSB (o wartości ok. 3000 zł – w zależności od wybranego kierunku studiów)
 -  wyjazd dla dwóch osób do SPA w Kołobrzegu
 -  sprzęty kuchenne

Konkurs trwa od 27.05.2015 do 12.06.2015. Finał odbędzie się  18.06.2015 r.

Więcej informacji:
telefonicznie: 91 578 22 12