W XII Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Sporcie Pożarniczym, które odbyły się 28 i 29 maja w Bornem Sulinowie, reprezentacja  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie Szczecińskim zajęła pierwsze miejsce.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Województwa przystąpiły zespoły z miejskich i powiatowych komend PSP województwa zachodniopomorskiego. Naszą komendę reprezentowali strażacy: Tomasz Pustelnik, Łukasz Rodzoch, Mariusz Dudojć, Moskal Tomasz, Moskal Michał, Ireneusz Lubczyński, Grzegorz Filipiak, Marcin Dudziński i Krystian Przebieracz.

Zawodnicy musieli wykazać się w czterech konkurencjach: wejście przy użyciu drabiny hakowej na trzecie piętro wspinalni, pożarniczy tor przeszkód 100 m, sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami oraz pożarnicze ćwiczenie bojowe.