Przypominamy, że trwa konkurs ogłoszony przez Powiat Stargardzki oraz Proeuropejskie Centrum Ekologiczne pn. „Chronione gatunki wokół nas” w ramach projektu ,,Bobrowa Polana – podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”.

Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi. Cokolwiek przydarzy się Ziemi, przydarzy się człowiekowi. Człowiek nie utkał pajęczyny życia - jest on niteczką w tej pajęczynie. Jeżeli niszczy więc pajęczynę, niszczy samego siebie...”  /Wódz Seattle, 1854/

Zgłoszenia będą przyjmowane do 13.09.2015 r. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.

Zachęcamy do udziału w konkursie i odkrywania bogactwa przyrodniczego powiatu stargardzkiego.

Attachments:
Download this file (REGULAMIN KONKURSU FOTO.doc)Regulamin konkursu[ ]39 kB