Zawodnicy Pierwszego Stargardzkiego Turnieju Strzeleckiego w kategorii juniorów otrzymali dyplomy oraz upominki. Trzech młodych strzelców gościło dziś u Starosty Stargardzkiego Ireneusza Rogowskiego.

Zainteresowanie zawodami, które odbyły się 28 czerwca w Stargardzie okazało się spore. Swoich sił postanowili spróbować nawet młodsi zawodnicy, dla których stworzono dodatkową kategorię – juniorów. Chłopcy, którzy wzięli udział w turnieju, zostali wyróżnieni przez starostę. Zdobywca pierwszego miejsca otrzymał puchar, a dla wszystkich przygotowano dyplomy i upominki. W konkurencji: karabin bocznego zapłonu biathlonki – juniorzy, pierwsze miejsce zajął Patryk Rogowski. Drugie – Hubert Huber, a trzecie – Krzysztof Masznicz. Ten ostatni otrzymał dodatkowo dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkurencji: karabin centralnego zapłonu 100 m do tarczy – juniorzy. Jak się okazało, miłośników strzelectwa sportowego nie brakuje również wśród pracowników Starostwa Powiatowego. Starosta wręczył dyplom Panu Jackowi Adamczykowi – Dyrektorowi Wydziału Urbanistyki, Architektury i Budownictwa. Pan Adam znalazł się w czołówce, zajmując szóste miejsce.