W ostatnią sobotę, 18 lipca br. w Hali Stargardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pierwszej Brygady rozegrano coroczny  turniej tenisa stołowego miast partnerskich (Stargard-Stralsund-Wijchen). Poza uczestnikami zza granicy, w turnieju wzięli udział pingpongiści z naszego województwa oraz województwa lubuskiego - 60 mężczyzn i 10 kobiet.

Zwycięzcom Turnieju - Panie: Iwona Wiśniewska – Wicestarosta, Beata Radziszewska – Dyrektor OSiR oraz Pan Artur Wiśniewski – Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Stargardzie Szczecińskim - wręczyli puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

A oto zwycięzcy XIV  Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Miast Partnerskich:
Gra pojedyncza kobiet:
1.    Grzegorczuk Katarzyna
2.    Rumińska Grażyna
3.    Bąk Magdalena

Gra podwójna kobiet:
1.    Zadorska Natalia- Grzegorczuk Katarzyna
2.    Rosik Iwona- Rumińska Grażyna
3.    Bąk Magdalena- Andrzejewska Paulina

Gra pojedyncza mężczyzn:
1.Czerniawski Marcin
2. Bąk Marcin
3. Dobrowolański Bartosz

Gra podwójna mężczyzn:
1.Bąk Marcin – Najder Szymon
2.Dzida Henryk- Wojewoda Jakub
3. Sawoch Artur- Rudomina Kamil

Zawodnicy KS ATS-u co roku wyjeżdżają na turniej Pomerania Cup organizowany przez klub niemiecki - przywożąc z niego wiele trofeów: http://medizin-stralsund-tt.de.tl/14-.--Pomerania_Cup.htm

Organizator Turnieju:  Klub Sportowy ATS zaprasza już dziś na kolejną jego edycję – za rok.

Foto: Tadeusz Surma