W minioną sobotę, 18 lipca br., pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego - Olgierda Geblewicza, Starosty Stargardzkiego - Ireneusza Rogowskiego oraz Radio Stargard odbył się piknik rodzinny pn.: Miedwie Music Days 2015. W Amfiteatrze w Zieleniewie wystąpili: Jazzowski, Blue Crow, Jola Tubielewicz i wielu młodych obiecujących artystów.

W trakcie imprezy odbyły się liczne konkursy sportowe i muzyczne - dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnymi nagrodami (rowery, drony), wśród nich ufundowane również przez Starostę Stargardzkiego.

Głównym organizatorem MIEDWIE MUSIC DAYS 2015 było stowarzyszenie World Artists i N-Studio Zieleniewo. Całą imprezę wspierał: Wójt Gminy Kobylanka – Pan Mirosław Przysiwek.

Autor zdjęć: TOMASZ HRYCAN