W ramach akcji: „Lato w Mieście na Sportowo”, w dniu 22 lipca br. odbył się turniej dzikich drużyn piłkarskich. Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów. Organizatorzy - Klub Sportowy „Unia Stargard”, podzielili je na dwie grupy wiekowe.

W starszej grały drużyny: FC Stargard, Bezimienni, Polona Środa, Dzikie Lisy i ReZi Stajl. W młodszej grupie - zespoły: Red Bull Team, FC Bydgoska, Woka Poka i FC Żeromskiego. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym, dwa razy po 10 minut.

W grupie starszej statuetkę najlepszego strzelca otrzymał Jakub Nowak - zawodnik drużyny Dzikich Lisów, a najlepszym bramkarzem okazał się Wiktor Demczyna – reprezentant drużyny Polona Środa. Nagroda Fair Play powędrowała do drużyny ReZi Stajl.

Klasyfikacja końcowa grupy starszej:
1.    Dzikie Lisy
2.    Polona Środa
3.    Bezimienni
4.    FC Stargard
5.    ReZi Stajl

Klasyfikacja końcowa grupy młodszej:
1.    Woka Poka
2.    FC Żeromskiego
3.    FC Bydgoska
4.    Red Bull Team

Najlepszym zawodnikiem w grupie młodszej został Oskar Magnuski z drużyny Woka Poka. Nagrodę Fair Play przyznano drużynie FC Żeromskiego, a reprezentant tej drużyny: Kacper Jaroszczuk zdobył statuetkę najlepszego bramkarza.
Nagrody ufundowane przez Powiat Stargardzki wręczał Pan Jerzy Hernet - Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Stargardzie Szczecińskim.

Na kolejna odsłonę Turnieju Dzikich Drużyn zapraszamy już za rok!

Autor zdjęć: TADEUSZ SURMA