Podczas wakacji, a szczególnie w weekendy, drogi prowadzące do nadmorskich miejscowości są zatłoczone. Dlatego Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim proponują kierowcom wybór tras alternatywnych. Warto z nich korzystać - pomogą uniknąć dużego ruchu i szybciej dotrzeć do celu.

Stargardzcy policjanci, podczas prowadzonych kontroli, wręczają kierowcom mapę województwa zachodniopomorskiego, zawierającą alternatywne trasy. Mapa zawiera również wiele cennych informacji, między innymi dotyczących zasad przewożenia dzieci w fotelikach, udzielania pierwszej pomocy, zmian w przepisach, ograniczeń prędkości i wiele innych, które mogą okazać się niezbędne.

Mapę taką można również otrzymać w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim przy ulicy Warszawskiej 29. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przypominamy również wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych - od decyzji, które podejmujemy.