Głównej zawartości

Zbliża się najważniejsze wydarzenie rowerowe w powiecie stargardzkim. 15 sierpnia rusza X Maraton MTB dookoła jeziora Miedwie. Swoich sił w odrębnej kategorii mogą spróbować urzędnicy samorządowi i powalczyć o Puchar Starosty Stargardzkiego.

W sobotę cykliści zmierzą się ze sobą w kilku kategoriach: OPEN kobiet i mężczyzn, strażaków, policjantów, służby więziennej i urzędników samorządowych. Zawodnicy będą mieli do pokonania aż 58 km! Do wzięcia udziału w rywalizacji zapraszamy również dzieci, dla których organizatorzy przewidzieli wyścig na dystansie 1 km.

Maraton to świetna okazja do sprawdzenia własnych możliwości. Dla wielu uczestników wygraną nie będzie zdobycie złotego medalu, lecz pokonanie własnych słabości. Na osoby, które ukończyły maraton, czeka niespodzianka. Wezmą one udział w losowaniu cennych nagród m.in. skuterów, sprzętu RTV, rowerów.

Zapraszamy również osoby, które nie biorą czynnego udziału w rywalizacji. Można przyjść, pokibicować, miło spędzić czas.

Imprezę wspiera Powiat Stargardzki. Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.stc.stargard.pl.

UWAGA URZĘDNICY SAMORZĄDOWI!

Podczas X Maratonu MTB dookoła jeziora Miedwie będzie można wystartować w odrębnej kategorii „URZĘDNICY SAMORZĄDOWI”. Zainteresowani pracownicy jednostek samorządu terytorialnego proszeni są o zgłaszanie się na odrębną skrzynkę mailową:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, jednostkę organizacyjną (pracy) i miejscowość.

Warunkiem wpisania na listę jest wcześniejsze zapisanie/zarejestrowanie się oraz uiszczenie opłaty zgodnie z regulaminem organizatorów X Maratonu MTB. Zamknięcie listy nastąpi 12.08.2015r. o godz. 15.00.

Najszybszy zawodnik oraz najszybsza zawodniczka w kategorii „Urzędnicy samorządowi” otrzyma Puchar Starosty Stargardzkiego.