Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do wyróżnienia PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI 2015. Jest ono przyznawane przez Klub Sportowa Polska. Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie osób, które budują sportowe oblicza gmin, powiatów, promują sport i rekreację oraz zachęcają do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Każda jednostka samorządowa może zgłosić do wyróżnienia przedstawiciela: gminy, burmistrza, dyrektora ośrodka sportu, instruktora i animatora sportu, dyrektora szkoły itp., który poprzez swoje działania staje się wzorem do naśladowania dla dzieci i dorosłych.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.08.2015 r. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.