Głównej zawartości

Nadchodzi jubileuszowa edycja Stargard Gospel Days! Warsztaty wokalne i finałowy koncert odbędą się po raz dziesiąty. I tym razem nie zabraknie charyzmatycznych prowadzących, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz pozytywną energią.

Dni 20-23 sierpnia będą obfitowały w warsztaty i inne wydarzenia muzyczne. Uczestnicy zajęć będą pracować od rana do wieczora, przygotowując się do zwieńczającego festiwal koncertu finałowego. A ten odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia o godz. 17:00 w Parku Chrobrego. Jeśli jednak pogoda tego dnia nie dopisze, koncert przesunięty zostanie na godzinę 19:00 i odbędzie się w kościele pw. Świętego Ducha. To jednak nie jedyne muzyczne wydarzenie, w którym udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy. 21 sierpnia (piątek) o 18:30 w kościele pw. Św. Ducha wystąpi chór Tavor z Ukrainy, a o godz. 20:00 na małej scenie SCK – Wrocław Choir Gospel. Natomiast w sobotę o 18:00 w amfiteatrze nad jeziorem Miedwie odbędzie się koncert Full Power Spirit.

Tegoroczne warsztaty poprowadzą: muzyk jazzowy Ken Norris, jeden z najbardziej znanych muzyków gospelowych w Niemczech Eggon Fuhrmann, zespół Full Power Spirit oraz kompozytor muzyczny Rafał Rudawski.

Organizatorem festiwalu jest Stargardzkie Stowarzyszenie Cantore Gospel. Przedsięwzięcie współfinansuje Powiat Stargardzki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym święcie muzyki gospel!