JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/ ×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /

W sobotę 29 sierpnia w kościele św. Jana odprawiona została Msza Święta z okazji 35. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”. Mieszkańcy, działacze „Solidarności”, przedstawiciele władz samorządowych oraz stargardzcy parlamentarzyści, pod tablicą pamiątkową w kościele złożyli wiązanki kwiatów. Mszę celebrował ks. biskup Henryk Wejman.

Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski wziął również udział w uroczystościach rocznicowych pod bramą Stoczni Szczecińskiej 30 sierpnia. To jednak nie koniec wydarzeń związanych z 35-leciem NSZZ „Solidarność”. W Stargardzie, w Parku Bolesława Chrobrego, otwarta została tematyczna wystawa plenerowa. Natomiast dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w konkursie. Szczegóły na naszej stronie: 35 LAT SOLIDARNOŚCI – UROCZYSTOŚCI, WYSTAWY I KONKURS.

{gallery}images/2015/solidar{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma