Młodzieżowy Klub Sportowy "NEPTUN" z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim jest realizatorem zadania pt. „Wspieranie rozwoju i zdrowia fizycznego oraz psychospołecznego dzieci i młodzieży”, zleconego przez Powiat Stargardzki. W ramach realizacji zadania - dzieci i młodzież z terenu powiatu stargardzkiego mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach korekcyjnych na basenie.

Zajęcia prowadzone będą na pływalni w Gimnazjum Nr 4 na Osiedlu Zachód B15 w Stargardzie Szczecińskim. Wszelkich informacji udziela Prezes KLUBU – Ireneusz Drozd, tel. 602-731-410, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zajęcia, prowadzone przez profesjonalnych trenerów - z wieloletnim doświadczeniem,  potrwają do końca 2015 r. i odbywać się będą w czwartki w godz. 19.00-19.45.
Zapisy w siedzibie Międzyszkolnego Klubu Sportowego „NEPTUN” w Stargardzie Szczecińskim, Os. Zachód b15 (Gimnazjum nr 4) – wejście od strony hali sportowej/basen (I piętro) – we wtorki w godz. 17.45 – 18.30 i w czwartki w godz. 18.30 – 19.30.