Wczoraj, 7 października br. odbyło się uroczyste otwarcie przepięknie odnowionego budynku z końca XIX w. Tam, gdzie do niedawna funkcjonowało pogotowie ratunkowe i wojskowa komenda uzupełnień, funkcjonuje już kilkanaście firm – w planach również, w urokliwych pomieszczeniach piwnicznych: restauracja.

Symboliczną wstęgę przecinali m.in.: Właściciele Kamienicy – Państwo Elżbieta i Krzysztof Dybowscy, Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego - Pan Robert Grzywacz, Starosta Stargardzki - Pan Ireneusz Rogowski, Prezydent Miasta Stargard Szczeciński – Pan Sławomir Pajor.

Projektantom, Wykonawcom  inwestycji i wszystkim tym, którzy przyczynili się do obecnego wyglądu Kamienicy – jej Właściciele: Państwo Elżbieta i Krzysztof Dybowscy wręczyli pamiątkowe grafiki, kwiaty oraz podziękowania.

Fot. Emilia Chanczewska, Głos Szczeciński