Przypominamy, że trwa Konkurs skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu stargardzkiego. Zadaniem uczestnika jest napisanie krótkiego utworu (np. fraszka, wiersz, satyra…), nawiązującego do celu Konkursu. A celem jest:

promowanie zdrowego stylu życia, wolnego od nałogu palenia wyrobów tytoniowych, kształtowanie asertywnych zachowań wobec palenia tytoniu, promowanie mody na niepalenie. Więcej Informacji nt. samego Konkursu udziela Pani Joanna Pyza - Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, Starostwo Powiatowe w Stargardzie Szczecińskim, tel: 91/48-04-919, fax: 91/48-04-808, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy Konkursu „MODA NA NIEPALENIE”: Powiat Stargardzki, Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie Szczecińskim i Państwowa Inspekcja Sanitarna w Stargardzie Szczecińskim SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ - na laureatów konkursu ”czekają” ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE!

Regulamin Konkursu i karty zgłoszeń w załącznikach.