W dniu 9 października br. podsumowano, prowadzone przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy, współzawodnictwo sportowe szkół za rok 2014/2015. W kategorii "podstawówek" zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 3 ze Stargardu, najlepszym Gimnazjum okazało się Gimnazjum Nr 3 ze Stargardu, zaś Zespół Szkół Nr 2 w Stargardzie, to najlepsza szkoła ponadgimnazjalna.

Zwycięskie szkoły otrzymały nagrody finansowe, przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, ufundowane przez władze miasta i powiatu oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta i powiatu, dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie wyróżnionych szkół.
Serdecznie gratulujemy wygranym placówkom i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Zdjęcia: Tadeusz Surma