Trwa II edycja projektu Bezpiecznie na drodze z Radiem Stargard. Mieszkańcy po raz kolejny odpowiadali na pytania związane z przepisami ruchu drogowego. Tym razem przedstawiciele policji, starostwa oraz radia, wybrali się w miejsce nowego ronda przy zbiegu ulic Kościuszki i Spokojnej.

Jakie zasady obowiązują podczas jazdy na rondzie i jak powinni zachować się rowerzyści w tym rejonie? Między innymi z takimi pytaniami musieli zmierzyć się uczestnicy ruchu. Odpowiedzi na te pytania oraz wielu ciekawych informacji, które mogą ułatwić codziennie poruszanie się po mieście, na pewno nie zabraknie w piątkowych audycjach Radia Stargard, gdzie po godz. 11:00 goszczą policjanci oraz audytor bezpieczeństwa ruchu drogowego z Powiatowej Rady Bezpieczeństw w Ruchu Drogowym. Zachęcamy do słuchania i poszerzania swojej wiedzy!

A więcej o przedsięwzięciu i poprzedniej akcji można przeczytać na naszej stronie:
WSPÓLNIE O BEZPIECZEŃSTWIE