Głównej zawartości

Zarząd Powiatu informuje o rozpoczęciu konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Stargardzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 r.” Termin wyrażania opinii upływa w dniu 13 listopada br.

Wobec powyższego zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu powiatu stargardzkiego do uczestnictwa w konsultacjach.

Propozycje, dotyczące konsultowanego projektu uchwały należy wyrażać pisemnie - korzystając formularza zgłaszania opinii i złożyć w następujący sposób:

  • osobiście w siedzibie Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia mieszczącej się przy ul. Skarbowej 1 w Stargardzie Szczecińskim nr pokoju 7 lub 8, z dopiskiem „Program współpracy na 2016 r.”;
  • wysłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard Szczeciński z dopiskiem „Program współpracy na 2016 r.”- decyduje data wpływu do Wydziału;
  • przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wpisując w tytule „Program współpracy na 2016 r.”