Rozegrano I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Błękit Cup” rocznika 2007 w Stargardzie. W sobotę 9 stycznia w hali OSiR tryumfował zespół z Football Academy Szczecin. Na drugim miejscu znaleźli się zawodnicy SALOS Szczecin, a trzecie miejsce przypadło jednemu z trzech zespołów Błękitnych Stargard.

Udział w turnieju wzięło dziesięć drużyn. O miano najlepszych z rocznika 2007 walczyli zawodnicy m.in. ze Szczecina, Zielonej Góry i Gorzowa. Gospodarzy reprezentowały trzy stargardzkie drużyny, które trenowały pod okiem Andrzeja Ziętkowskiego i Macieja Więcka.

Nagrody oraz puchary wręczali m.in.: Prezes OSiR Beata Radziszewska, Zastępca Prezydenta Miasta Rafał Zając i Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski.

Fot. Tadeusz Surma