W sobotę Konwencja Międzynarodowa ProFi Fitness Festival w Stargardzie przyciągnęła wielu miłośników fitnessu, instruktorów oraz trenerów personalnych. Część praktyczna przedsięwzięcia odbyła się w Zespole Szkół nr 2.

Zajęcia w sali sportowej poprowadził m.in. francuski instruktor Yamine Saoudi.  Konwencja składała się z części szkoleniowej – praktycznej, podczas której odbywały się zajęcia choreograficzne z użyciem stepu i na podłodze oraz ćwiczenia wzmacniające. Poza tym, przygotowano także blok warsztatowy z zakresu planowania treningów, odżywiania w sporcie, planowania pracy, itp.

Podczas zajęć w ZS nr 2, podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia i udostępnienie sali, otrzymali: dyrektor szkoły Marcin Przepióra, Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski oraz Wicestarosta Iwona Wiśniewska.

Fot. Tadeusz Surma