Zarząd Powiatu Stargardzkiego ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Stargardzkiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia w roku 2016 oraz w latach 2016-2017.

Ogłoszenia dotyczą poniższych zadań:

1. Zadanie publiczne w zakresie ochrony i promocji zdrowia dotyczące podniesienia świadomości zdrowotnej społeczeństwa – zwiększenie aktywności fizycznej kobiet po porodzie pn.  „Aktywna mama”.

2. Zadanie publiczne w zakresie ochrony i promocji zdrowia dotyczące podniesienia świadomości zdrowotnej społeczeństwa – zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży pn. „Wspieranie rozwoju i zdrowia fizycznego oraz psychospołecznego dzieci i młodzieży”.

Treść ogłoszeń – w załącznikach.

Attachments:
Download this file (Ogłoszenie na internet aktywność dzieci.doc)Ogłoszenie na internet aktywność dzieci.doc[Ogłoszenie - zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży]42 kB
Download this file (Ogłoszenie na internet aktywność kobiet po porodzie.doc)Ogłoszenie na internet aktywność kobiet po porodzie.doc[Ogłoszenie - aktywność kobiet po porodzie]41 kB