15 marca z okazji Światowego Dnia Konsumenta, w pasażu centrum handlowego Tesco, będzie można spotkać się z Edytą Domińczak – Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z bezpłatnej pomocy oraz porad z zakresu praw konsumenckich.

„Konsumenci to my wszyscy” – powiedział 15 marca 1962 roku John F. Kennedy podczas słynnego przemówienia, w którym określił cztery prawa konsumentów. To prawo do: informacji, wyboru, bezpieczeństwa i reprezentacji.

Niekiedy zapominamy o swoich prawach lub w ogóle nie wiemy, że je posiadamy. Światowy Dzień Konsumenta to okazja do tego, aby poszerzyć naszą świadomość, wyczulić nas na „pułapki” czyhające podczas zakupów oraz pokazać, w jaki sposób możemy radzić sobie z konsumenckimi problemami.

Zachęcamy do spotkania z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów – we wtorek 15 marca w pasażu centrum handlowego Tesco! (szczegóły dotyczące godzin spotkania podamy wkrótce)