Głównej zawartości

Rozpoczęła się II edycja konkursu na słodki specjał powiatu stargardzkiego „Pasja pachnąca słodyczą”. Organizatorami konkursu są: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie oraz Powiat Stargardzki.

Liczy się smak, oryginalność i pomysłowość! Stwórz swój popisowy deser, zrób zdjęcie, opisz go zachwalając jego walory (maks. 600 znaków) i prześlij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 kwietnia 2016. Wysyłając zgłoszenie nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych takich jak numer telefonu i adres poczty elektronicznej.

Komisja konkursowa wyłoni spośród nadesłanych prac pięciu finalistów, którzy zmierzą się w finale, gdzie jury po degustacji i prezentacji deserów zadecyduje, który przepis na słodki specjał okazał się najsłodszy.  Dodatkowo zorganizowane zostanie głosowanie internetowe na fanpage Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie www.facebook.com/zpsbstargard, w którym zwycięzca otrzyma sprzęt kuchenny.

Nagrody:
•    voucher na rok bezpłatnych studiów licencjackich lub podyplomowych w ZPSB na Wydziale Przedsiębiorczości w Stargardzie (o wartości ok. 3000 zł – w zależności od wybranego kierunku studiów),
•    sprzęty kuchenne.

Konkurs trwa od 05.04.2016 r. do 22.04.2016 r.

Głosowanie internetowe trwa od 23.04.2016 r. od godziny 14:00 do 26.04.2016 r. do godziny 24:00.

Finał odbędzie się 28.04.2016 r.

W razie pytań skontaktuj się:
- telefonicznie: 91 57 82 212
- e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tekst: ZPSB

REGULAMIN KONKURSU