Głównej zawartości

Urząd Skarbowy w Stargardzie zaprasza na „Dzień Otwarty”  16 kwietnia 2016 r. (sobota) w godz. 9.00 - 13.00. Akcja jest doskonałym rozwiązaniem dla tych podatników, którzy w tygodniu nie mają możliwości odwiedzenia urzędu. To ogólnopolskie przedsięwzięcie, mające celu umożliwienie podatnikom złożenia zeznania rocznego.

Podatnicy, którzy przyjdą do Urzędu Skarbowego w Stargardzie będą mogli uzyskać  m.in. informacje dotyczące rocznego rozliczenia się z podatku dochodowego PIT, zdobyć  wiedzę na temat zasad korzystania z ulg i odliczeń podatkowych, złożyć zeznanie podatkowe,  pobrać odpowiednie druki.  W siedzibie urzędu zorganizowano oddzielne stanowisko komputerowe, przy  którym, korzystając z pomocy pracowników, będzie można wypełnić i wysłać zeznanie  drogą elektroniczną.
 
W poprzednich latach największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyła się możliwość złożenia rocznego  zeznania i uzyskania dodatkowych informacji z tym związanych. 

US zaprasza do:
- pobrania  druków,
- złożenia zeznania (w tym elektronicznie),
- uzyskania informacji dotyczących zasad rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych za 2015 r.
 
Uwaga: KASA w tym dniu będzie NIECZYNNA.
 
Jednocześnie przypominamy, że w dniach 28 i 29 kwietnia br. (czwartek i piątek),  Urząd Skarbowy wydłuży godziny swojej pracy do godz. 17.00. Termin na złożenie zeznania  za 2015 r. upływa dnia 2 maja 2016 r.