20 kwietnia br., w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie informacyjne na temat Krajowej Wystawy Owczarków Niemieckich. Wystawa taka w Stargardzie odbędzie się po raz pierwszy. W imieniu organizatora, Klubu Owczarka Niemieckiego, zapraszamy na 15 maja 2016 r. do Stargardu na ul. Broniewskiego (przy przepompowni).

Przedstawiciele Klubu Owczarka Niemieckiego w osobach: Marta Urbańska, Joanna Janusz, Zdzisław Wojcieszek, Jacek Hajdukiewicz odpowiadali na liczne pytania obecnych na spotkaniu przedstawicieli lokalnych mediów. Opowiedzieli o działalności Klubu, przedstawili Program Wystawy, najważniejsze założenia imprezy, opowiedzieli o atrakcjach, czekających na mieszkańców, którzy zechcą uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu naszego miasta i powiatu.

Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich odbywać się będzie pod honorowym patronatem Starosty Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargard. Patronat Medialny nad imprezą objęło Twoje Radio Stargard. A sędziowie to: Brend Weber (D-SV) i Waldemar Kosmalski (WUSV-KON-PL).

Pozostałe Informacje oraz formularz zgłoszeniowy: www.owczarek-niemiecki.com, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FOTO: T. Surma