Konferencja organizowana w ramach przygotowań „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Stargard” odbędzie się w dniu 27 kwietnia br. o godz. 13:00 w Stargardzkim Centrum Kultury, przy ul. J. Piłsudskiego 105 (Mała Scena). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach Konferencji poruszane będą tematy, które szczególnie interesują przedsiębiorców i dotyczą możliwości zwrotnych i bezzwrotnych form finansowania inwestycji ze środków UE, czy też wsparcia MŚP ze środków EFS.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Stargardzie oraz Stargardzka Izba Gospodarcza proszą o potwierdzenie przybycia do dnia 25 kwietnia br. pod nr tel.: (91) 578-64-40 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy Program Konferencji dostępny na stronie internetowej pod adresem: www.sig.stargard.pl