Głównej zawartości

28 kwietnia br. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowej Policji inspektora Leszka Ciarkowskiego - Komendant w lutym złożył raport odejścia ze służby. Komendanta pożegnali przedstawiciele samorządu oraz służb mundurowych, a także pracownicy stargardzkiej Komendy.

Inspektor Leszek Ciarkowski nie krył wzruszenia podczas pożegnania. Mówił, że objęcie stargardzkiego garnizonu było dla niego ogromnym wyzwaniem i niezwykle ważnym zwieńczeniem pracy zawodowej. Dziękował wszystkim współpracownikom policjantkom, policjantom i pracownikom Policji oraz wszystkim służbom i przedstawicielom administracji samorządowej za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu. Swoją wdzięczność skierował również w stronę najbliższej rodziny, dziękując im za: wyrozumiałość, wsparcie w trudnych chwilach i otuchę, na którą zawsze mógł liczyć.

Zarząd Powiatu Stargardzkiego serdecznie dziękuje Komendantowi za współpracę w przyjaznej, pełnej serdeczności atmosferze. Życząc zasłużonego odpoczynku po ciężkiej i oddanej służbie społeczeństwu.

Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Piotr Ostrowski powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie dotychczasowemu I Zastępcy mł. insp. Sławomirowi Hancewiczowi.

Foto: KPP