Do 3 czerwca 2016 r. można zgłaszać się do udziału w V FESTIWALU TALENTÓW im. JANA PAWŁA II „WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ” - DOLICE 2016. Konkurs obejmuje twórczość Karola Wojtyły oraz utwory mu dedykowane. Do udziału w konkursie zapraszamy: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  oraz dorosłych.

Celem konkursu jest propagowanie pamięci o wielkim Papieżu Polaku, o zamiłowaniu do Jego twórczości, a nade wszystko życie według Jego nauczania.

Festiwal rozpocznie się uroczystą Mszą Św. w kościele w Dolicach, w dniu 10 czerwca 2016 r.  o godz. 10:00. Natomiast część konkursowa festiwalu zaplanowana została na godz. 11.00 w Gminnym Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki w Dolicach.

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć – do dnia 3 czerwca br. wypełnioną Kartę Zgłoszeniową na adres: Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki w Dolicach, ul. Wiejska 4,73-115 Dolice, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: (91) 391 01 73 lub parafia p.w. Chrystusa Króla w Dolicach, ul: Kolejowa 2,73-115 Dolice, tel. (91) 564 02 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Attachments:
Download this file (Karta zgłoszenia.pdf)Karta zgłoszenia.pdf[ ]211 kB