Sekcja turystyczna Luks ,,Piątka’’ we współpracy z Zachodniopomorskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe zorganizowała kolejną imprezę turystyczną, propagującą aktywny tryb życia i walory turystycznego regionu – Ogólnopolski Nadmorski Raj Pieszy w Dźwirzynie (9-11 czerwca).

Prawie setka turystów z trzech województw – mazowieckie, lubelskie Stoczek i Łuków, zachodniopomorskie – zwiedziła wybrzeże Bałtyku w rejonie Dźwirzyna i brała udział w zabawach rekreacyjnych i konkursach wiedzy. Turystyczna rywalizacja zakończyła się zwycięstwem stargardzkiej drużyny, a  połączone siły z drugą ekipą dały zwycięstwo w klasyfikacji wojewódzkiej. Na szczególne wyróżnienie  zasługuje udział absolwentów ,,Piątki”.

Nagrody dla uczestników zlotu ufundowało ZZ LZS, Powiat Stargardzki i klub Luks ,,Piątka’’.