Głównej zawartości

Zachęcamy do zgłaszania kandydatek do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Krystyny Bochenek „LADY D”, promującego aktywne i niepełnosprawne kobiety. Konkurs ma na celu wyłonienie kobiet, które pomimo codziennego zmagania się z własną niepełnosprawnością, wnoszą istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego. Obecnie trwa wyłanianie kandydatek na etapie wojewódzkim.

Zgłoszenia będą rozpatrywane w pięciu kategoriach: „dobry start” (panie w wieku od 16 do 26 lat, działające w różnych obszarach życia społecznego), „kultura i sztuka” (działalność w obszarze kultury i sztuki), „sport”, „życie społeczne” (za działalność w organizacjach i instytucjach na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych), „życie zawodowe” (kategoria dla kobiet pracujących zawodowo na rzecz niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych).

Zgłoszeń mogą dokonywać: jednostki administracji rządowej i samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne, placówki edukacyjne, przedsiębiorstwa prywatne.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym – w poniższym załączniku. 

Attachments:
Download this file (REGULAMIN Lady D _ 2016.doc)Regulamin i formularz zgłoszeniowy[ ]71 kB