Głównej zawartości

Reprezentacja Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” ze Stargardu zwyciężyła na XXII Ogólnopolskiej Spartakiadzie Amazonek w Poznaniu „Dąż do sprawności”. Panie pokonały ponad trzydzieści drużyn z całej Polski. 12 lipca odbyło się spotkanie, podczas którego podziękowano zawodniczkom i pogratulowano im spektakularnego sukcesu. 

Pozostałe członkinie stowarzyszenia nie kryły dumy ze swoich reprezentantek: Małgorzaty Sikory, Anety Jaczyńskiej i Krystyny Bieleckiej. W specjalnym dyplomie skierowano do nich słowa uznania i podziękowania: „W najpiękniejszy sposób pokazałyście nasze Stowarzyszenie. Cała Polska poznała stargardzkie Stokrotki. Dziękujemy Wam za to i jesteśmy z Was dumne. Przyniosłyście chlubę naszemu miastu, powiatowi i województwu”. 

Listy gratulacyjne, kwiaty oraz upominek, wręczyli również: Adam Chrałowicz – Członek Zarządu Powiatu Stargardzkiego oraz Małgorzata Złotek – Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia w Starostwie Powiatowym.