Stargardzkie koło Polskiego Związku Niewidomych 14 lipca zorganizowało spotkanie z okazji Święta Białej Laski i 55-lecia koła. W świetlicy w Morzyczynie spotkali się członkowie związku oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji.

W tak wyjątkowym dniu nie zabrakło wspomnień oraz podziękowań tym, którzy przez lata tworzyli i rozwijali koło w Stargardzie, pomagając osobom niepełnosprawnym wzrokowo. Spotkanie było okazją do rozmów i wymiany doświadczeń. Udział w nim wzięli także członkowie związku z innych miast. Był również tort i muzyczny występ.

Zaproszeni goście składali życzenia, wręczali kwiaty i prezenty na ręce Pani Wandy Błasiak – Prezes stargardzkiego koła PZN. W spotkaniu wzięli udział: Członek Zarządu Powiatu Stargardzkiego Adam Chrałowicz wraz z Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia w Starostwie Powiatowym Małgorzatą Złotek, a także Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Stargardzie Monika Rygiel.